25 marca 2015

Smutne wieści :(

Kochani!
Nie wiem jak to napisać. Jestem roztrzęsiona, smutna. Zaskoczona, jak to możliwe?
ZAYN ODCHODZI Z ZESPOŁU! :'(
To nie może być prawda. Ale niestety jest. Sami przeczytajcie.

Tłumaczenie:
"Po pięciu niesamowitych latach Zayn Malik zadecydował o odejściu z One Direction. Niall, Harry, Liam i Louis będą kontynuować działalność jako zespół czteroosobowy i oczekiwać nadchodzących koncertów światowej trasy oraz nagrywać piąty album, który przez to zostanie wydany w tym roku później. 
Zayn powiedział: "Moje życie z One Direction to więcej niż mógłbym sobie kiedykolwiek wyobrazić, ale po pięciu latach, czuję że nadzedł dobry czas by opuścić One Direction. Chciałbym przeprosić fanów, jeśli kogokolwiek zawiodłem, ale muszę robić to, co każe mi serce. Odchodzę, ponieważ chcę być normalnym 22-latkiem, który ma możliwość zrelaksowania się i spędzić trochę czasu prywatnie, z dala od reflektorów. Wiem, że mam 4 najlpeszych przyjaciół - Louisa, Liama, Harrego i Nialla. Wiem, że będą kontynuować działalność w jako najlepszy zespół na świecie."
One Direction mówią: "Bardzo nam przykro z powodu odejścia Zayna, ale szanujemy jego decyzję i życzymy mu wszystkiego najlepszego na przyszłość. Ostatnie 5 lat były więcej niż wspaniałe. Przeszliśmy razem wiele i na zawsze pozostaniemy przyjaciółmi. Będziemy kontynuować trasę. Nie możemy się doczekać nagrywania nowego albumu i zobaczenia fanów w następnej części trasy."
Simon Cowell mówi: "Chciałbym podziękować Zaynowi za wszystko co zrobił dla One Direction. Odkąd spotkałem Zayna w 2010 roku, bardzo, bardzo go polubiłem i jestem z niego ogromnie dumny. Byłam świadkiem jak wzrasta w pewności siebie i naprawdę przykro widzieć jak odchodzi. Fani One direction mogą być pewni, że Niall, Liam, Harry i Louis są podekscytowani na myśl o przyszłości zespołu""
Nie wiem co powiedzieć, nie wiem co napisać. Muszę się z tym wszystkim oswoić. Więc napiszę:
TRZYMAJCIE SIĘ!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz